Erodate jest to płatny portal randkowo-erotyczny. Dzięki rozbudowanemu menu możemy przeglądać wiele anonsów, ogłoszeń, profili kobiet, mężczyzn i par a dodatkowo nadawać transmisję live. Strona wygląda naprawdę ciekawie i jest prosta w użyciu. Zapraszam na recenzję portalu erodate.pl

Warstwa graficzna 8/10

     Na randkowo-erotycznej stronie erodate.pl  dominują ciemne kolory, dzięki którym wiemy, że znajdziemy tam treści o tematyce, która nas interesuje.  Nieskomplikowane logo przykuwa uwagę i nadaje portalowi profesjonalny image. Przeglądanie strony wydaje się dla oka przyjemne i uważam, że można spędzić na niej sporo czasu między innymi dzięki budzącej ciekawość szacie graficznej.

Łatwość obsługi 8/10

     Proste w obsłudze, a jednocześnie rozbudowane menu, które znajduję się po lewej stronie na portalu randkowo-erotycznym sprawia, że z łatwością odnajdujemy się w opcjach, które dostępne są na stronie. Każde z przekierowań wydaje się sensowe i logiczne i naprawdę nie potrzeba wiele czasu aby spersonalizować swój profil, odnaleźć interesujący nas anons bądź wątek na forum. Dużym ułatwieniem jest również konkretna i klarowna możliwość wyszukiwania innych użytkowników strony za pomocą logicznych i przydatnych filtrów.

Funkcje – ilość i przydatność 9/10

     Na erodate nie brakuje funkcji, które są dla nas przydatne i nieprzesadzone. Po pierwsze wspomniana wcześniej możliwość wyszukiwania innych użytkowników za pomocą podstawowych filtrów takich jak płeć, wiek, zasięg w kilometrach, województwo bądź miasto oraz ze zdjęciami lub video. Nie musimy ustawiać wszystkich filtrów jeżeli jakieś podstawowe informacje nie są dla nas istotne. Jeśli jednak jesteśmy wybredni i wiemy czego szukamy mamy okazję do skorzystania z rozszerzenia poszukiwań gdzie możemy sprecyzować status związku, wzrost, sylwetkę, wykształcenie, stosunek do palenia papierosów i picia alkoholu czy np. po tagach, które proponuje nam sam portal. Ciekawym rozszerzeniem jest również wybór celu, w jakim dany użytkownik zalogował się na stronie erodate. Do wyboru mamy: Potajemne spotkania, seks bez zobowiązań, seks we dwoje, seks grupowy, flirt, przyjaźń, stały układ, szybki numerek, fetysz, BDSM. Dzięki temu z łatwością odnajdziemy osobę, która zarejestrowała się na stronie w tym samym celu co my.

Strona erodate daje również możliwość przeglądania użytkowników, którzy oglądani nasz profil bądź profili, które sami odwiedziliśmy dzięki czemu z łatwością odnajdziemy osobę, którą podglądaliśmy i jesteśmy zainteresowani dalszym rozwojem znajomości.

Jeżeli jesteś kobietą i dodasz zdjęcie to masz możliwość pisania z innymi użytkownikami za darmo. Niestety mężczyzni muszą wykupić minimum pakiet premium żeby to robić, a również mogą poszerzyć go o pakiet VIP dzięki czemu będą mogli korzystać z dodatkowych opcji. W przypadku pakietu premimum możemy: wysyłać wiadomości, oglądać profile, zdjęcia i zakładkę z użytkownikami, którzy odwiedzili nasz profil. Jeśli jednak zdecydujemy się dodatkowo na pakiet VIP wzbogacamy się o opcje takie jak: znaczek VIP przy naszym profilu, możliwość przeglądania strony anonimowo, ukrywanie statusu online, blokowanie niechcianych wiadomości, otrzymywanie powiadomień.

Ciekawym rozwiązaniem jest również możliwość nadawania transmisji online dzięki przekierowaniu „Kamerki” z głównego paska menu, który znajduję się po lewej stronie na stronie. Bardzo dobrą opcją jest fakt, że transmisje możemy oglądać będąc „zwykłym użytkownikiem” bez wykupionego pakietu premium. Oczywiście użytkownik nadający transmisję może określić dla kogo ona jest dostępna przez co np. kobiety mogą mieć zablokowany dostęp do transmisji , która prowadzi właśnie kobieta.

Dodatkowym, ciekawym rozwiązaniem jest dostęp do przeglądania najnowszych zdjęć, video oraz rankingu dzięki czemu możemy przypadkowo trafić na osobę, która nas zainteresuje. Z doświadczenia wiemy, że czasami z przypadku mogą wyjść naprawdę niesamowite przygody.

Jeżeli dysponujemy wolnym czasem możemy skorzystać z czatu, na którym do wyboru mamy 3 „pokoje” : SEKS, LGBT, BDSM.  Takie okoliczności sprzyjają poznawaniu nowych ludzi.

Na stronie prężnie działa dział z ogłoszeniami. Anonse podzielone są na 3 kategorie: masaże, randki i seks spotkania. Możemy zdecydować czy interesują nas oferty od kobiet, mężczyzn czy par oraz określić interesującą nas lokalizację.

Niewątpliwym atutem strony jest forum, na którym prowadzona jest aktywna dyskusja w wielu różnych tematach. Dzięki pogrupowaniu wątków możemy odnaleźć interesujące nas treści z łatwością. Jeżeli mamy pytanie odnośnie seksu analnego z pewnością odnajdziemy na nie odpowiedź w dziale „ seks analny”. Seks porady, seks tantryczny, pierwszy raz, forum dla par, masturbacja bez tajemnic,seks online, miłość i zakochanie czy nawet dział z pytania do admina pozwoli odnaleźć się każdej zbłąkanej duszy. To tylko kilka z wymienionych kategorii na forum. W wolnej chwili naprawdę  warto zajrzeć.

Ostatnią i bardzo istotną dla aktywnych osób opcją jest dostęp do organizowania i publikowania imprez oraz przeglądania i uczestnictwa w imprezach udostępnionych przez innych użytkowników. Marzy Ci się seks weekend, na którym spróbowałbyś seksu grupowego? Jest szansa, że ktoś organizuje takie wydarzenie w Twojej okolicy. Wystarczy regularnie przeglądać dział z imprezami.

Ścieżka użytkownika

     Rejstracja jest bardzo prosta. Na głównej stronie po prawej stronie widać okno do rejestracji. Podajesz informacje czy jesteś mężczyzną, kobietą czy parą i kogo poszukujesz – do wyboru masz te same, trzy opcje. Po podaniu maila, hasła, daty urodzenia i zaakceptowania regulaminu oczekujesz na maila z potwierdzeniem rejestracji. Po kliknięciu w link, który zostaje Ci udostępniony w mailu zostaje tylko zakończenie rejestracji gdzie po prostu podajesz swoje imie i miasto, z którego pochodzisz bądź, w którym mieszkasz.

Następnie personalizujemy swój profil podając informacje takie jak: wzrost, sylwetka, wykształcenie, stosunek do palenia, alkoholu, cel, w jakim zarejestrowałeś się na stronie, orientacje, języki, którymi się posługujesz i określasz czy interesuje Cię wsparcie finansowe ze strony innych użytkowników czy możemy jesteś w stanie zaproponować to innym.

Jeżeli jesteś kobietą i dodałaś zdjęcia to możesz wysyłać wiadomości innym. Jeśli tego nie zrobisz pozostaje Ci wykupienie pakietu premium, który daje możliwość swobodnego korzystania z portalu.

Podsumowanie

     Stronę erodate polecam absolutnie wszystkim ponieważ jest jak przysłowiowa zupa pomidorowa – naprawdę nie da się jej nie lubić. Ciemna, a jednocześnie klarowna szata graficzna pozwala na swobodne użytkowanie wszystkich dostępnych opcji, których jest naprawdę wystarczająco. Na portalu nie ma mowy o nudzie! Przeglądanie kamerek, dyskutowanie na forum, na którym dosłownie każdy odnajdzie interesujące dla siebie tematy, dostęp do czatu gdzie można wybrać interesujący nas pokój czy wiele ciekawych anonsów, na które możemy zareagować daje wiele perspektyw na długie, samotne wieczory. Wydaje mi się, że fakt iż do swobodnego korzystania ze strony należy wykupić min. Pakiet premium jest uczciwe dzięki wielu dostępnym opcjom. Jako użytkownik wielu portali randkowo-erotycznych mogę powiedzieć, że jest to jeden z moich faworytów i na nim właśnie odnalazłem interesujące mnie tematy. Polecam.