Portal ero.club jest miejscem dla każdego kto ukończył 18 lat. Na stronie znajdują się darmowe ogłoszenia erotyczne. Dzięki możliwości filtrowania treści za pomocą tagów, użytkowanie strony jest banalnie proste i szybko doprowadza do odpowiednich anonsów. Na ero.club możemy również dodawać  własne oferty i w łatwy sposób nimi zarządzać.  Poniżej recenzja portalu.

Warstwa graficzna 6/10

                Osobiście dobrze czuję się na stronie ero.club.  Warstwa graficzna jest minimalistyczna i przejrzysta, tak naprawdę niczego jej nie brakuje i nie ma przytłaczającej ilości przekierowań, zbędnych reklam, zakładek i opisów. Kolorystyka jest stonowana tak samo jak bardzo proste ale eleganckie logo. Po lewej stronie mamy klarowny pasek z łatwym dostępem do najpotrzebniejszych funkcji takich jak – wiadomości, powiadomienia, moje ogłoszenia, schowek na interesujące nas oferty, ustawienia profilu i reklama.  Natomiast po prawej stronie możemy skorzystać z opcji filtrowania ogłoszeń o czym napiszę poniżej,  w dalszej części recenzji.  Jedyne do czego mógłbym się przyczepić to fakt, że na stronie działa ciekawe i rozwinięte forum, do którego przekierowanie jest niestety mało widoczne dla mniej obeznanych użytkowników.  W górnej części widzimy ilość osób , które są w danym momencie online oraz skrót do szybkiej zmiany języka.

Łatwość obsługi 9/10

                W tej kategorii mojej oceny portal bije swoją konkurencję na łopatki w pierwszej rundzie.  Na stronie ero.club mamy do dyspozycji naprawdę intuicyjny pasek z przekierowaniami do najistotniejszych opcji strony takich jak wiadomości, moje ogłoszenia, schowek interesujących nas ogłoszeń, powiadomienia czy ustawienia profilu.  Rozwiązanie tego typu tworzy  perspektywy dla osób mniej obeznanych  w internetowych poszukiwaniach, pozwalając na swobodne poruszanie się w tematach, które ich interesują i skuteczne zarządzanie jednym bądź wieloma ogłoszeniami, wiadomościami i własnym profilem.

Funkcje – ilość i przydatność 8/10

                Ero.club ma stosunkowo mało funkcji lecz są one obmyślone w sposób, który pozwala na stwierdzenie, że każda z nich jest naprawdę bardzo przydatna i zdecydowanie wystarczalna. Po pierwsze – wyszukiwanie za pomocą ustalonych przez nas, dowolnych, filtrów. Świetnym rozwiązaniem jest możliwość wybrania interesujących nas tagów, które wyodrębniają konkretne ogłoszenia bez konieczności przeglądania  anonsów, które nas nie obchodzą i nie spełniają naszych oczekiwań.  Użytkownik ma możliwość wybrania  kilku fraz rozszerzając przy tym swoje poszukiwania według nie jednej lecz wielu różnych preferencji, jednocześnie wykluczając to co nas nie interesuje. Jest to pomocne rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić czas, który możemy przeznaczyć na realizowanie naszych fantazji w rzeczywistości.

Oczywiście oprócz tagów, możemy skorzystać ze standardowych filtrów, które dostępne są na innych stronach tego typu,  takich jak wybór płci, zakres wiekowy, lokalizacja, data dodania bądź zdecydować czy interesują nas anonse bezpłatne czy płatne.

Korzystając ze wspomnianego wcześniej, prostego paska przekierowań, który znajduje się po lewej stronie ero.club mamy dostęp do zmian dotyczących języka portalu. Ero.club daje możliwość wyboru aż 7 wariantów językowych, także będzie się też sprawdzał w przypadku osób z zza granicy i spełniał również ich oczekiwania.

Dodatkowo oprócz wcześniej wymienionych opcji, możemy zdecydować, że nie chcemy otrzymywać powiadomień o nowych wiadomościach lub dostawać zbiorczą informację raz w tygodniu. Taka funkcja sprawdzi się idealnie w przypadku osób, które frustruje jakakolwiek ilość sygnałów z portali internetowych i nie życzą sobie na ich otrzymywanie.

Kolejną, wartą uwagi, funkcją na ero.club jest dostęp do ciekawie rozbudowanego forum. Poruszanie się po nim jest banalne ponieważ zostało podzielone na różne kategorie i zanim przejdziemy do forum musimy wybrać interesujący nas temat.

Po wybraniu pasującej nam kategorii możemy przeglądać, dodawać posty oraz wypowiadać się w różnych wątkach.

Ścieżka użytkownika

               Po wejściu na stronę klikamy w pole  „Utwórz konto”, które znajduje się w górnej części portalu i zostajemy przekierowani do wpisania maila, wyboru płci i ustalenia hasła. Żeby się zarejestrować należy potwierdzić  swoją pełnoletność. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy pewność, że na stronie nie będziemy komunikować się z osobami małoletnimi, a przy tego typu ogłoszeniach jest to szalenie istotne. Po wypełnieniu tej części rejestracji mamy już utworzone konto, które wymaga aktywacji. Na wskazanego maila dostajemy  wiadomość z linkiem, w który należy kliknąć i od tej pory możemy korzystać ze wszystkich funkcji ero.club.

Dodawanie ogłoszeń jest intuicyjne i łatwe nawet dla internetowego laika. Wystarczy kliknąć w pole „Dodaj ogłoszenie za darmo”, które widnieje w górnej części ero.club,  a dalsza ścieżka nie jest wyzwaniem.

Po kliknięciu w to pole zostaniemy przeniesieni do strony, na której należy dodać wszelkie detale ogłoszenia takie jak tytuł ogłoszenia, treść, ewentualną cenę, zdjęcia, lokalizację, tagi dzięki, którym inni użytkownicy natrafią na to co proponujesz, data ważności i forma kontaktu.

Ero.club pozwala na wybór formy kontaktu. Jest to bardzo wygodna opcja dla każdego. Możemy zdecydować się na kontakt tylko przez formularz, tylko przez telefon bądź na te dwie opcja jednocześnie.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że portal daje nam cenne wskazówki co do używania określonych tagów. Podkreśla, że prawidłowe ich dodanie jest znaczące jeśli chodzi o efektywność i trafność w uzyskiwanych odpowiedziach. Sugeruje pierwsze tagi, dzięki czemu od początku jesteśmy naprowadzeni na właściwą drogę. Trzeba liczyć się również z tym, że źle użyte tagi mogą skutkować zgłoszeniem  treści i doprowadzić do jego usunięcia przez moderatorów. Dzięki temu mamy pewność, że filtrując ogłoszenia przez określone tagi nie trafimy na coś zupełnie nie pasującego do naszych preferencji.

Po dodaniu nasze ogłoszenie trafia do zakładki „moje ogłoszenia”, która jest dostępna po lewej stronie na pasku przekierowań. Stamtąd możemy wygodnie zarządzać naszą ofertą za pomocą odnośników, które umieszczone są obok siebie po prawej stronie zaraz obok tytułu oferty. Z łatwością zmienimy treść, wypromujemy na terytorium wybranego przez nas kraju  lub przeniesiemy nieaktualne ogłoszenia do archiwum, do którego również mamy dostęp.

 

Podsumowanie

Portal jest absolutnie dla każdego. „Internetowi amatorzy” nie będą mieli żadnego problemu z obsługą wszystkich dostępnych funkcji. Chcesz przeglądać ogłoszenia i odnaleźć interesujące Cię oferty? Skorzystaj ze wspomnianych opcji filtrowania. Jeśli jednak zdecydowałeś się na bardziej aktywne działanie na portalu, możesz wstawić własne ogłoszenie i dodać tagi, dzięki którym inni użytkownicy natrafią na Twoją propozycję. Jest to banalne proste. Może akurat do Ciebie odezwie się osoba/para, której poszukujesz.  W wolnej chwili możesz zaczerpnąć języka na forum, które jest podzielone na wiele kategorii. Na pewno coś dla siebie znajdziesz.

 

Plusy

  1. Łatwość obsługi,
  2. Intuicyjne menu,
  3. Brak opłat,
  4. Dostęp do forum,
  5. Możliwość filtrowania za pomocą tagów i nie tylko,

 

Minusy

 

  1. Mało widoczne przekierowanie na forum.